
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Soul Electric 14-18, NRF 350595
5 519,55 ₴
- В наявності
- Код: 350595
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Soul Electric 14-18, NRF 350595. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350595
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350595 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SOUL II (PS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV Electric 33 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350595 |
| Кросс-номери | 562093N, 940774, 976064E4000, 97606E4000 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 681 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 519,55 ₴






