
Радіатор охолодження Toyota Rav4 2.0d 4WD 01-05, NRF 53572
5 537,70 ₴
- В наявності
- Код: 53572
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Rav4 2.0d 4WD 01-05, NRF 53572. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53572
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53572 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 4WD 116 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53572 |
| Кросс-номери | 0115.3171, 051-017-0025, 051-017-0025-B, 104115, 130.361, 1640027060, 1640027061, 164002706187, 210158N, 351825, 53002348, 64638A, 734397, 7700090, 8668605, CR 1166 000S, DCM3265, DRM50021, M-0280410, M-028041A, R12829, RDA153171, RDA153171, RDA153171 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 738 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 537,70 ₴






