
Радіатор пічки Citroen C2/С3 1.1-1.6 02-, NRF 54305
981,45 ₴
- В наявності
- Код: 54305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Citroen C2/С3 1.1-1.6 02-, NRF 54305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54305 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C2 (JM_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 73 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 VTS 122 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i 60 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 16V HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 i 73 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i Bivalent 73 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54305 |
| Кросс-номери | 0603.3013, 069003N, 103117, 207M53, 346440, 350218460000, 54305, 6448K9, 71154, 723 043, 812234, CI304H001, CN6232, CNA6232, CNA6232, D6C003TT, DCM1055, WG2162061, WG2180120 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, C2, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981,45 ₴





