
Радіатор охолодження Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 3.0D/HDi 10-, NRF 53199
5 445,70 ₴
- В наявності
- Код: 53199
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 3.0D/HDi 10-, NRF 53199. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53199
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53199 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — JUMPER Фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — JUMPER автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 HDi 160 156 л.с. | 2006–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 160 156 л.с. | 2006–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 HDi 160 156 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53199 |
| Кросс-номери | 0204.3098, 080107N, 107211, 109.428, 109.428/A, 1330X6, 1330X6, 1333E4, 1333E4, 1362917080, 17002399, 347440, 350213215000, 617879, 63566, 7705080, AC565496, CR 1069 000P, CR 1069 000S, DCM2005, FT55263, FT930R008, FTA2399, M-011121A, R12433, WG1722132 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 37 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 37 |
| Довжина мережі [мм] | 780 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 369 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 445,70 ₴






