
Радіатор інтеркулера Peugeot 3008/308SW 1.2-2.0D 13-, NRF 30924
5 408,31 ₴
- В наявності
- Код: 30924
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Peugeot 3008/308SW 1.2-2.0D 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30924 |
| Кросс-номери | 009-018-0023, 0703.3021, 107305, 1555646, 167021N, 342815, 351319205330, 3637170, 3637170, 40004385, 706.039, 7750018, 818290, 822927, 96380, 9675627980, 9675627980, 9675627980, 9675627980, 9675627980, AC630043, BSG 70-535-008, CI 662 000S, CI429N001 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 246 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Grandland X, C5 Aircross, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, Berlingo, C3, C4, C5, Partner, Combo, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 246 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 408,31 ₴







