
Радіатор охолодження BMW X3 (G01/F97)/X4 (G02/F98) 1.6-3.0i 17- (B46/B48/B58), NRF 550285
8 873,14 ₴
- В наявності
- Код: 550285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження BMW X3 (G01/F97)/X4 (G02/F98) 1.6-3.0i 17- (B46/B48/B58), NRF 550285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550285 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (G01, F97) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive M40 i 360 л.с. | 2017–2019 |
| BMW — X4 (G02, F98) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M40 i xDrive 354 л.с. | 2018–н.в. |
| M40 i xDrive 360 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550285 |
| Кросс-номери | 06012740, 104.169, 17118642742, 17119797807 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 590 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 873,14 ₴




