
Радіатор пічки Renault Espace IV 1.9-3.0dCi 02-, NRF 53668
1 920,87 ₴
- В наявності
- Код: 53668
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Renault Espace IV 1.9-3.0dCi 02-, NRF 53668. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53668
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53668 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (JK0U) 116 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK09) 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK0K) 133 л.с. | 2002–2015 |
| 2.0 (JK0N, JK1D) 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK02, JK03) 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK03, JK04) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo (JK0B, JK0N) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi (JK07) 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 dCi (JK0H) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 181 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 241 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53668 |
| Кросс-номери | 042-015-0022, 0609.3012, 186002N, 223M73, 43006343, 73467, 7701207454, 93894, AH 181 000S, DCM1214, DRR23014, RT6343, WG2161969, WG2180057, AH 181 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 210 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 185 |
| обмеження виробника | DELPHI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,87 ₴




