
Радіатор охолодження Mazda 5 1.8-2.0 05-, NRF 53465
3 506,83 ₴
- В наявності
- Код: 53465
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mazda 5 1.8-2.0 05-, NRF 53465. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53465
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53465 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 5 (CR19) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53465 |
| Кросс-номери | 0127.3056, 016M38, 017-017-0036, 030-017-0021, 10-26698-SX, 104674, 110056N, 117.070, 1553537, 1556305, 1740-0220, 27002183, 3161-1011, 3301-1027, 470R0460, 68503, 720-0012, 735448, 7700037, 8562502, A32-60-0003, AC293219, DCM2263, DRM10076, LBF715200A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 506,83 ₴






