
Радіатор інтеркулера Volvo S60/S80/V70 2.0T/2.5T/2.4D 01-10, NRF 30249
6 049,17 ₴
- В наявності
- Код: 30249
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Volvo S60/S80/V70 2.0T/2.5T/2.4D 01-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30249 |
| Кросс-номери | 052-018-0001, 0711.3031, 10-40180-SX, 105504, 1556499, 227007N, 30730524, 30741580, 30748809, 31274554, 375680, 59004137, 732.015, 7750129, 969001, AC630037, DCA1004, VOA4137, VV042N001 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 421 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Ширина мережі [мм] | 421 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049,17 ₴







