
Радіатор пічки Citroen DS5/Peugeot 3008/5008 09-, NRF 54333
2 169,57 ₴
- В наявності
- Код: 54333
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Citroen DS5/Peugeot 3008/5008 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54333 |
| Кросс-номери | 169018N, 346485, 350218435000, 40006359, 6448T9, 6448T9, 6448T9, 707083, 811566, 94005, AH 196 000P, PEA6359, PG520H001, V42-61-0009, WG2162087, WG2180073 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 322 мм |
| Ширина ядра радіатора | 153 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 35 |
| Довжина мережі [мм] | 322 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без дроту |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 153 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169,57 ₴







