Радіатор інтеркулера MB E-class (W210) 97-03, NRF 30420. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30420
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30420 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (210.007) 102 л.с. | 1998–2002 |
| E 200 CDI (210.007) 116 л.с. | 1999–2002 |
| E 200 Kompressor (210.048) 163 л.с. | 2000–2002 |
| E 220 CDI (210.006) 143 л.с. | 1999–2002 |
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 T Kompressor (210.248) 163 л.с. | 2000–2003 |
| E 220 T CDI (210.206) 125 л.с. | 1998–1999 |
| E 220 T CDI (210.206) 143 л.с. | 1999–2003 |
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (210.616) 170 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30420 |
| Кросс-номери | 054-018-0003, 0706.3016, 104217, 127160N, 1551497, 1780-0125, 2105001400, 2105001900, 2105002000, 30004296, 347300, 351319202120, 718.002, 817907, 817M34A, 96899, A2105001400, A2105001900, A2105002000, AC630039, BSG 60-535-022, CI 53 000P, CI 53 000S |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 562 мм |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 52 |
| Довжина мережі [мм] | 562 |
| Ширина мережі [мм] | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798,71 ₴








