
Радіатор охолодження Fiat Doblo/Opel Combo 1.3/1.6/2.0 D Multijet 10-, NRF 53454
4 176,94 ₴
- В наявності
- Код: 53454
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Fiat Doblo/Opel Combo 1.3/1.6/2.0 D Multijet 10-, NRF 53454. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53454
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53454 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ABARTH — GRANDE PUNTO (199_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (199.AXN1B) 155 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 (199.AXX1B) 180 л.с. | 2007–2012 |
| ABARTH — PUNTO (199_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (199.AXX1B) 180 л.с. | 2012–н.в. |
| ABARTH — PUNTO EVO (199_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (199.AXX1B) 163 л.с. | 2009–2012 |
| ALFA ROMEO — MITO (955) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTDM 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Bifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Bifuel (955.AXG1A) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TB 155 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 TB 135 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TB 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TB 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TB 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 JTDM 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 JTDM 120 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — BRAVO II (198) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 T-Jet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 T-Jet 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 D Multijet 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 90 л.с. | 2007–2008 |
| FIAT — PUNTO (199) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 T-Jet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 130 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 116 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2009–2012 |
| LANCIA — DELTA III (844) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Bifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — CORSA D (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 192 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 130 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53454 |
| Кросс-номери | 001-10-25336, 0104.3129, 0104.9129, 037-017-0071, 082038N, 10-25770-SX, 103987, 109.207, 109.207/A, 1300287, 1300287, 1300287, 1300287, 17002312, 1740-0524, 368600, 440926702, 51896964, 51896964, 51896964, 51896964, 51896964, 53454A, 55700617, 55700617 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 619 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Delta, Bravo, Corsa, Punto, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 619 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 397 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 176,94 ₴



