
Радіатор пічки Nissan Almera/Primera 1.4-2.0D 90-00, NRF 52098
1 707,36 ₴
- В наявності
- Код: 52098
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Nissan Almera/Primera 1.4-2.0D 90-00, NRF 52098. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
52098
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
52098 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA (N15) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — ALMERA Наклонная задняя часть (N15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 S,GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SR,SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 GTi 143 л.с. | 1996–2000 |
| NISSAN — PRIMERA Break (W10) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1998 |
| 1.6 i 102 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1990–1998 |
| NISSAN — PULSAR III (N14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR III Наклонная задняя часть (N14) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 i 16V 143 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR V Наклонная задняя часть (N14) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 GTI 16V 143 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — Q BIC фургон (Y10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1992–2000 |
| 1.7 D 54 л.с. | 1990–2000 |
| NISSAN — SUNNY III Break (Y10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1991–2000 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1991–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52098 |
| Кросс-номери | 079020N, 10-35094-SX, 13006139, 271401N700, 271401N710, 2714061J15, 346655, 370580, 5658030101, 7040030101, 73700, 812108, 93616, AH 247 000S, B714061J15, DCM1062, DN6133, DN6139, DR72200, M-2190310, WG2161910, WG2180122 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 150 мм |
| Ширина ядра радіатора | 193 мм |
| Глибина ядра радіатора | 37 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 37 |
| Довжина мережі [мм] | 150 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707,36 ₴





