
Радіатор охолодження Citroen С4/Peugeot 4008 1.6 HDi 12-, NRF 550023
7 017,30 ₴
- В наявності
- Код: 550023
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen С4/Peugeot 4008 1.6 HDi 12-, NRF 550023. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550023
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550023 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550023 |
| Кросс-номери | 060079N, 09012707, 107709, 1350A763, 16 112 629 80, 16 112 629 80, 1611262980, 550023, 636032, CR2237000S, MT2275, MT2275, WG2162192 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, ASX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 017,30 ₴






