
Радіатор охолодження Nissan Qashqai/Renault Kadjar 1.6 dCi 15-, NRF 59271
6 938,16 ₴
- В наявності
- Код: 59271
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Nissan Qashqai/Renault Kadjar 1.6 dCi 15-, NRF 59271. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59271
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59271 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59271 |
| Кросс-номери | 107628, 180122N, 214101809R, 214104EB0B, 43012701, 637664, 701108, CR 1967 000P, D71040TT, DN2424, DS712R002, WG2162321, WG2182970, WG2301749 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 539 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 938,16 ₴




