Радіатор пічки Kia Rio 1.4-1.6 05-, NRF 54394. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54394
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54394 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — RIO II (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54394 |
| Кросс-номери | 347415, 519015N, 77527, 811548, 83006166, 94057, 971381G000, AH 202 000P, D60311TT, KA6166, WG2162147, WG2180082 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 144 мм |
| Ширина ядра радіатора | 219 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 144 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 163,30 ₴








