
Радіатор масляний MB Vito (W639) 2.0-3.7D 03- (теплообмінник), NRF 31813
5 799,27 ₴
- В наявності
- Код: 31813
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний MB Vito (W639) 2.0-3.7D 03- (теплообмінник), NRF 31813. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31813
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31813 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31813 |
| Кросс-номери | 30003531, 6395010501, A6395010501, CLC 17 000P, MS3531, WG2158873, WG2181116 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Ширина ядра радіатора | 632 мм |
| Довжина ядра радіатора | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 54 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 632 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799,27 ₴




