
Радіатор охолодження MB S-class (W140) 3.0D-6.0 91-99, NRF 55320
7 553,04 ₴
- В наявності
- Код: 55320
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB S-class (W140) 3.0D-6.0 91-99, NRF 55320. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
55320
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
55320 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CL-CLASS купе (C140) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 600 S/SEC (140.076) 394 л.с. | 1992–1999 |
| S 500 (140.070) 320 л.с. | 1992–1999 |
| SEC/CL 420 (140.063) 279 л.с. | 1994–1999 |
| SEC/CL 600 408 л.с. | 1992–1993 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W140) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400 SE,SEL/S420 (140.042, 140.043) 286 л.с. | 1991–1998 |
| 500 SE,SEL (140.050, 140.051) 326 л.с. | 1991–1998 |
| 500 SEL (140.050, 140.051) 320 л.с. | 1993–1998 |
| 600 SE,SEL (140.056, 140.057) 408 л.с. | 1991–1992 |
| S 420 (140.042) 279 л.с. | 1993–1998 |
| S 600 (140.056, 140.057) 394 л.с. | 1993–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 55320 |
| Кросс-номери | 0106.3004, 02.40.145, 102164, 10-25373-SX, 118.082, 122730N, 1405001003, 1405001403, 1405001603, 1740-0303, 30002131, 350213174700, 351300, 62716A, 734795, A1405001003, A1405001403, A1405001603, CR 247 000S, DCM2338, MSA2131, R12215, SKRD-0120089 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 668 мм |
| Ширина ядра радіатора | 466 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 668 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 466 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 553,04 ₴








