
Радіатор охолодження Chevrolet Epica/Daewoo Evanda 2.0 05-06, NRF 53482
4 642,56 ₴
- В наявності
- Код: 53482
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Chevrolet Epica/Daewoo Evanda 2.0 05-06, NRF 53482. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53482
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53482 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — EPICA (KL1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 128 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 133 л.с. | 2005–2006 |
| CHEVROLET — EVANDA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — EVANDA (KLAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2002–н.в. |
| DAEWOO — MAGNUS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 1999–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53482 |
| Кросс-номери | 0131.3023, 103953, 107.030, 107.030/A, 355300, 510023N, 61639, 96278702, 96278702, 96328702, 96378702, 96378702, 96475476, 96475576, DCM3597, DW2055, MK-1452, P96278702, P96278702, P96378702, P96378702, PR 1705A2, R13630 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 698 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 642,56 ₴








