
Радіатор охолодження Hyundai Coupe II 2.0 96-09, NRF 53471
3 921,25 ₴
- В наявності
- Код: 53471
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai Coupe II 2.0 96-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53471 |
| Кросс-номери | 0128.3099, 019-017-0007, 054M26, 10-25472-SX, 104085, 112.050, 2531008100, 2531020100, 253102C105, 253102C106, 253102D100, 369200, 470R0136, 510025N, 67024, 734903, 82002104, BSG 40-520-037, BSG 40-520-038, CR 1285 000P, CR 1313 000P, DCM3660, DRM41001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 668 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 668 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 921,25 ₴










