
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Opel Meriva A 1.4-1.8 03-10, NRF 35599
3 905,51 ₴
- В наявності
- Код: 35599
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Opel Meriva A 1.4-1.8 03-10, NRF 35599. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35599
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35599 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MERIVA (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35599 |
| Кросс-номери | 0221645, 037-016-0031, 0807.2037, 103523, 10-45225-SX, 13128931, 13128931, 13128932, 13128932, 152024N, 1637843480, 1850086, 1850086, 345805, 350203249000, 37015349, 382495, 43091, 448C0086, 52496880, 52496880, 667058, 720M10, 7800122, 817798 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 495 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,5 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 495 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 905,51 ₴









