
Радіатор охолодження Renault Megane II 1.5-1.9 dCi 02-, NRF 58327
2 678,71 ₴
- В наявності
- Код: 58327
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Megane II 1.5-1.9 dCi 02-, NRF 58327. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58327
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58327 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (BM0F, CM0F) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 230 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V (BM0U, CM0U) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Renault Sport 224 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (EM16) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (EM1E) 106 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 163 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KM13) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (LM14, LM1D) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM0F) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM16) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1F) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (JM1R) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (JM14) 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (JM0W) 163 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58327 |
| Кросс-номери | 001-10-16885, 0109.3090, 042-017-0038, 10-25183-SX, 103220, 123.143, 123.143/A, 1555330, 1740-0175, 181002N, 221199, 32178, 350213153500, 351005, 43002307, 43002308, 470R0166, 63765A, 63769, 728-0054, 732946, 7705045, 7705154, 7711135784, 7711135786 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678,71 ₴





