
Радіатор охолодження Citroen C3/Peugeot 207/208 1.4/1.6 07-, NRF 53837
2 758,82 ₴
- В наявності
- Код: 53837
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen C3/Peugeot 207/208 1.4/1.6 07-, NRF 53837. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53837
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53837 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C3 II (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LPG 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — DS3 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 VTi 95 LPG 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 VTi 98 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — DS3 кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| PEUGEOT — 207 (WA_, WC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V VTi 120 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 207 CC (WD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 120 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 207 SW (WK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V 120 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 208 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 156 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GTi 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GTi 208 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 163 163 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53837 |
| Кросс-номери | 009-017-0057, 0108.3083, 038-017-0032, 105248, 122.083, 122.083/A, 1330S4, 1330S4, 1330W9, 1330W9, 160019N, 1691074280, 1691347080, 350213051003, 350213198700, 362805, 40002298, 636002, 705-0072-R, 735125, 7705094, CI325R003, CR 2036 000S, DCM2808 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 398 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 208, DS3, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 398 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 758,82 ₴






