Радіатор пічки Citroen C4 II 09-, NRF 54360. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54360
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54360 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 II (B7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — DS4 (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| DS — DS 4 / DS 4 CROSSBACK (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 BlueHDi 120 | 2015–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 THP 165 | 2015–н.в. |
| 1.6 THP 210 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 116 л.с. | 2015–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54360 |
| Кросс-номери | 069016N, 09016703, 6448W8, 6448W8, 72987, 811534, 94034, AH 330 000S, CN6333, M-2070390, WG2162113, 09016703 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 221 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 172 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з дротом |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 674,35 ₴











