Радіатор інтеркулера MB Vito (W639) 03-, NRF 30901. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30901
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30901 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30901 |
| Кросс-номери | 02.40.272, 054-018-0010, 0706.3032, 104322, 127004N, 1559812, 1780-0153, 30004371, 351319202390, 375740, 6395010301, 718.134, 7750098, 818807, 96729, AC630070, BSG 60-535-018, CI 82 000P, DCA1124, ME909N002, MSA4371, WG1724139, WG1794131 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 633 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 633 |
| Ширина мережі [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 146,91 ₴






