
Радіатор пічки Opel Frontera A 2.0/2.4i/2.3-2.8TD 92-98, NRF 52134
3 409,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52134
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Opel Frontera A 2.0/2.4i/2.3-2.8TD 92-98, NRF 52134. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
52134
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
52134 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — FRONTERA A (5_MWL4) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i (54MWL4) 136 л.с. | 1995–1998 |
| 2.3 TD (5JMWL4) 100 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 i (53MWL4) 125 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 TDS 115 л.с. | 1996–1998 |
| 2.8 TD (5BMWL4) 113 л.с. | 1995–1998 |
| OPEL — FRONTERA A Sport (5_SUD2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 115 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 TDS 115 л.с. | 1996–1998 |
| 2.8 TD (53SUD2) 113 л.с. | 1995–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52134 |
| Кросс-номери | 037-015-0017-B, 10-35281-SX, 159210N, 1806121, 1806121, 1806122, 1806122, 1806124, 1806125, 37006205, 72659, 91146243, 91146243, 91146244, 91146244, 91151481, 91151481, 93640, AC535894, AH 153 000S, DCM1160, MK-5017, OL6205, WG2161913, WG2180024 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 155 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Frontera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 155 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 409,30 ₴









