
Радіатор оливний BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F80) 11- (теплообмінник), NRF 31286
1 451,28 ₴
- В наявності
- Код: 31286
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор оливний BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F80) 11- (теплообмінник), NRF 31286. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31286
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31286 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 i 177 л.с. | 2015–н.в. |
| BMW — 1 (F21) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 i 177 л.с. | 2015–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31286 |
| Кросс-номери | 056057N, 06013727, 0702.4022, 11427625489, 188479, 33 11 0741, 354410, 590197, 590197, 804.044, 8095197, 90963, 95197, BW3628, CCL-BM-023, O10341, OC-0083, V20-60-0049, WG1720027, WG1899834, WG2372463, WG2373407, OC07032, 06013727 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Ширина ядра радіатора | 65 мм |
| Довжина ядра радіатора | 43 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 97 |
| Довжина мережі [мм] | 43 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 451,28 ₴





