
Радіатор охолодження Peugeot 309/405 1.1-1.9D 85-93, NRF 54669
2 885,02 ₴
- В наявності
- Код: 54669
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Peugeot 309/405 1.1-1.9D 85-93, NRF 54669. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54669
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54669 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 309 II (3C, 3A) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 1989–1993 |
| 1.1 60 л.с. | 1990–1993 |
| 1.4 75 л.с. | 1989–1993 |
| 1.4 67 л.с. | 1990–1993 |
| 1.6 88 л.с. | 1989–1993 |
| 1.6 92 л.с. | 1989–1993 |
| 1.6 94 л.с. | 1989–1993 |
| 1.6 GTi 116 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 Diesel 60 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 98 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 109 л.с. | 1990–1993 |
| 1.9 Diesel 64 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 GTI 120 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 GTI 16V 158 л.с. | 1989–1990 |
| 1.9 GTI 16V 147 л.с. | 1990–1993 |
| PEUGEOT — 309 (10C, 10A) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 1985–1989 |
| 1.3 64 л.с. | 1985–1989 |
| 1.4 67 л.с. | 1989–1989 |
| 1.4 75 л.с. | 1989–1989 |
| 1.4 84 л.с. | 1989–1989 |
| 1.6 75 л.с. | 1985–1989 |
| 1.6 80 л.с. | 1985–1989 |
| 1.6 103 л.с. | 1985–1988 |
| 1.6 94 л.с. | 1986–1989 |
| 1.6 113 л.с. | 1986–1989 |
| 1.6 72 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 Cat 75 л.с. | 1986–1989 |
| 1.9 102 л.с. | 1985–1989 |
| 1.9 98 л.с. | 1986–1989 |
| 1.9 109 л.с. | 1988–1989 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1986–1989 |
| 1.9 GTI 128 л.с. | 1986–1989 |
| 1.9 GTI 120 л.с. | 1988–1989 |
| PEUGEOT — 405 (15B) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 94 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 75 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 88 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 90 л.с. | 1989–1992 |
| 1.8 Turbo Diesel 90 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 120 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 Diesel 69 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 Sport MI-16 158 л.с. | 1987–1991 |
| 1.9 Sport MI-16 147 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 SPort MI-16 4x4 147 л.с. | 1988–1992 |
| PEUGEOT — 405 Estate (15E) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 75 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 88 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 90 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 120 л.с. | 1988–1992 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1988–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54669 |
| Кросс-номери | 0108.2063, 0108.2064, 038-017-0008, 100761, 1300G2, 1300J4, 1300L5, 1301C3, 1301R7, 160180N, 40002079, 634811, 730015, 730634, 80163z, CR 444 000S, DCM2728, M-0210070, PE2110, R20190, WG1722863, WG2183617, WG2206938 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885,02 ₴






