
Радіатор кондиціонера Nissan Micra/Juke 03-, NRF 35583
4 385,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35583
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Nissan Micra/Juke 03-, NRF 35583. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35583
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35583 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 109 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — MARCH III (K12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 80 л.с. | 2003–2010 |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–2010 |
| 160 SR 110 л.с. | 2005–2010 |
| NISSAN — MICRA C+C (K12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 160 SR 110 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 88 л.с. | 2006–2013 |
| 1.6 110 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — SENTRA (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — TIIDA седан (SC11X) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35583 |
| Кросс-номери | 0224030, 035-016-0023, 072021N, 0821.3025, 104462, 10-45224-SX, 13005251, 13015251, 1637843180, 260441, 350203350000, 350203829000, 382520, 388300, 43131, 448C0149, 5341-9810, 667069, 7800008, 817836, 92100AX800, 92100AX800, 92100AX801, 92100AX801 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 337 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, Note, Juke, Sentra, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | 3/8"-24 UNF |
| Ширина мережі [мм] | 337 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 385,56 ₴





