
Радіатор охолодження Hyundai Elantra/Kia Cerato/Soul 1.6-2.0 10-, NRF 53172
3 986,62 ₴
- В наявності
- Код: 53172
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Elantra/Kia Cerato/Soul 1.6-2.0 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53172 |
| Кросс-номери | 0133.3059, 107139, 112.095, 1740-0504, 253103X100, 253103X101, 253103X101, 347790, 560093N, 675014, 82002381, HY2381, HY2390, MK-1569, R12341 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 552 мм |
| Ширина ядра радіатора | 394 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 552 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 394 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 986,62 ₴







