
Радіатор охолодження Opel Vectra 95-03, NRF 509516
2 119,54 ₴
- В наявності
- Код: 509516
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Vectra 95-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509516 |
| Кросс-номери | 0107.3048, 020V24, 037-017-0035, 100729, 10-25060-SX, 121.056, 150810N, 1551900, 177200, 32531, 350213194800, 350213274003, 355060, 37002242, 51474, 630681, 725-0026-R, 731525, 8125212, 90499822, 90499822, 90528302, 90528302, CR 636 000S, DCM2616 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119,54 ₴





