
Радіатор кондиціонера Ford Fiesta V/Fusion 1.25-2.0 01-12, NRF 36161
3 536,67 ₴
- В наявності
- Код: 36161
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Ford Fiesta V/Fusion 1.25-2.0 01-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36161 |
| Кросс-номери | 1206933, 1800V330, 2S6H19850AA, 349995, 705.31017, 820241N, AE 49 000P, FDV330, WG2161327 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 222 мм |
| Ширина ядра радіатора | 232 мм |
| Глибина ядра радіатора | 58 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 58 |
| Довжина мережі [мм] | 222 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Ширина мережі [мм] | 232 |
| обмеження виробника | VISTEON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 536,67 ₴









