
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Insight 1.3 IMA 09-, NRF 35943
4 781,42 ₴
- В наявності
- Код: 35943
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Insight 1.3 IMA 09-, NRF 35943. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35943
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35943 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35943 |
| Кросс-номери | 25005248, 25005264, 80100SZTG01, 80110SYY003, 80110TF0003, 80110TF0013, 80110TF0G01, 80110TF0G02, 80110TK6A01, 80110TM8A01, 814411, 814413, 940240, 940241, 940276, AC702000S, AC904000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 725 мм |
| Ширина ядра радіатора | 318 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 781,42 ₴




