
Радіатор охолодження Kia Sorento 2.4/2.5 CRDi 02-, NRF 53365
6 068,34 ₴
- В наявності
- Код: 53365
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Kia Sorento 2.4/2.5 CRDi 02-, NRF 53365. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53365
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53365 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53365 |
| Кросс-номери | 253103E350, 253103E600, 253113E350, 253113E600, 666226, 66658, 735503 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 068,34 ₴



