
Радіатор охолодження Nissan Qashqai 1.6/2.0 07-13, NRF 58461
7 372,43 ₴
- В наявності
- Код: 58461
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Qashqai 1.6/2.0 07-13, NRF 58461. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58461
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58461 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58461 |
| Кросс-номери | 070130N, 13002279, 21400JD20E, 21400JD90B, 21400JD90E, 21410JD20E, 21410JD90B, DNA2279, DS710R002, DS710R008, R13568, WG1723411 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 372,43 ₴







