
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Epica 2.0-2.5 05-11, NRF 350017
5 865,61 ₴
- В наявності
- Код: 350017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Epica 2.0-2.5 05-11, NRF 350017. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350017
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350017 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350017 |
| Кросс-номери | 81005137, 94978, 96471946, 96888889, AC644000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 865,61 ₴




