
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Jaguar F-Pace/XE/XF 2.0D-3.0D 15-, NRF 350355
6 088,24 ₴
- В наявності
- Код: 350355
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Jaguar F-Pace/XE/XF 2.0D-3.0D 15-, NRF 350355. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350355
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350355 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — F-PACE (DC_, X761) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SD4 AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TD4 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Ti4 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Ti4 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D [RWD] | 2015–н.в. |
| 3.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 D | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XE (X760) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 200 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D AWD 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 S | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XF (JB_, X260) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 200 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD | 2016–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 AWD | 2015–н.в. |
| 3.0 D | 2015–н.в. |
| JAGUAR — XF SPORTBRAKE (X260) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350355 |
| Кросс-номери | 022010N, 30311856CP, 303722, 350355, 358740, 43802, 77015701, 7800634, 822697, 940808, 94341, AC 1005 000S, C12742, DCC2052, GX7319710BC, JE5090D, T2H37897, T2H7731, WG2160616 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 645 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XE, XF, f-pace, xf sportbrake |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 645 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 088,24 ₴







