
Радіатор охолодження Toyota Camry 2.4 06-11 (АКПП), NRF 59079
5 446,94 ₴
- В наявності
- Код: 59079
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Camry 2.4 06-11 (АКПП), NRF 59079. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59079
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59079 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59079 |
| Кросс-номери | 164000H210, 164000H220, 164000H240, 164000H291, 164000H310, 164000V070, 1640018640, 1640028520, 1640028550, 1640028640, 1640028641, 1640036070, 1740-0404, 210234N, 3461-8506, 362405, 362410, 606836, 646808, CR 2691 000S, DRM50041, PR 1830A3, RB-1125 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 729 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 446,94 ₴





