
Радіатор кондиціонера Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0D/2.5D 01-, NRF 35505
4 074,53 ₴
- В наявності
- Код: 35505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0D/2.5D 01-, NRF 35505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35505 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTi 135 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 135 (FL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 135 (EL0D) 135 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 135 (JL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35505 |
| Кросс-номери | 0221700, 037-016-0042, 0809.3049, 103249, 10-45480-SX, 1609636480, 1770-0097, 182022N, 261123, 2765000QAH, 30311494, 350203476000, 352585, 43005314, 43087, 4414580, 4414580, 448C0150, 667137, 7800390, 817645, 8200019382, 8449501, 8660002504, 91168188 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 690 |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 074,53 ₴



