
Радіатор кондиціонера VW Golf IV/Polo 1.4-3.2 98-05/Skoda Octavia 2.0 4x4 00-10, NRF 36069
3 141,17 ₴
- В наявності
- Код: 36069
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера VW Golf IV/Polo 1.4-3.2 98-05/Skoda Octavia 2.0 4x4 00-10, NRF 36069. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36069
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36069 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T GTI 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 BiFuel 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| 3.2 R32 4motion 241 л.с. | 2002–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36069 |
| Кросс-номери | 110584, 112011, 1772-0005, 1J1820007A, 1J1820007A, 1J1820007A, 1J1820007A, 1J1820007B, 1J1820007B, 1J1820007B, 1J1820007B, 1J1820103A, 1J1820103A, 1J1820103A, 1J1820103A, 260566, 350145, 5800V030, 710.27816, 7770003, 820166N, 8881200077, 92176, AC710488 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 225 мм |
| Ширина ядра радіатора | 215 мм |
| Глибина ядра радіатора | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 75 |
| Довжина мережі [мм] | 225 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Ширина мережі [мм] | 215 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 141,17 ₴








