
Радіатор охолодження Citroen C2/C3/Peugeot 1007/207 1.1-1.6 03-, NRF 50430
2 878,70 ₴
- В наявності
- Код: 50430
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen C2/C3/Peugeot 1007/207 1.1-1.6 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50430 |
| Кросс-номери | 0103.3054, 0103.9054, 060029N, 10-25186-SX, 102991, 106.120, 106.120HP, 1330C0, 1330C0, 1330C2, 1330C2, 1330Q0, 1330Q0, 1330S1, 1330S1, 1330W8, 1330W8, 1331TS, 1331TS, 1331TV, 1331TV, 160113N, 285200, 40002289, 40002368, 50430, 61284, 705-0068, 732831 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 403 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, Crossland X / Crossland, 207, C2, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 878,70 ₴




