Радіатор пічки Hyundai Accent 1.1-2.0 94-, NRF 54291. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54291
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54291 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT I (X-3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1994–2000 |
| 1.3 75 л.с. | 1994–2000 |
| 1.3 i 12V 84 л.с. | 1994–2000 |
| 1.5 i 12V 88 л.с. | 1994–2000 |
| 1.5 i 16V 99 л.с. | 1995–2000 |
| HYUNDAI — ACCENT II (LC) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.3 86 л.с. | 2000–2005 |
| 1.3 84 л.с. | 2002–2005 |
| 1.5 105 л.с. | 1999–2002 |
| 1.5 92 л.с. | 2000–2002 |
| 1.5 90 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 CRDi 82 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 105 л.с. | 2002–2005 |
| HYUNDAI — ACCENT II седан (LC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.3 86 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 99 л.с. | 1999–2002 |
| 1.5 90 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 CRDi 82 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 105 л.с. | 2002–2005 |
| HYUNDAI — ACCENT седан (X-3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1994–2000 |
| 1.3 75 л.с. | 1994–2000 |
| 1.3 i 12V 84 л.с. | 1994–2000 |
| 1.5 i 12V 88 л.с. | 1994–2000 |
| 1.5 i 16V 99 л.с. | 1995–2000 |
| HYUNDAI — AVANTE II (J-2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 12V 88 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 16V 114 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 16V 128 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2000 |
| HYUNDAI — CLICK (TB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 67 л.с. | 2005–2009 |
| 1.3 i 82 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 i 97 л.с. | 2005–2009 |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2005–2009 |
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2009 |
| 1.6 106 л.с. | 2005–2006 |
| HYUNDAI — COUPE (RD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 116 л.с. | 1998–2002 |
| 1.6 i 16V 114 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 135 л.с. | 2001–2002 |
| HYUNDAI — ELANTRA II универсал (J-2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 12V 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 114 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 16V 128 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54291 |
| Кросс-номери | 019-015-0001, 019-015-0001-B, 10-35072-SX, 1760-0143, 32206, 346380, 569002N, 77604, 812409, 82006061, 93736, 9722122000, 9722122001, AH 173 000P, DCM1281, HY6061, LRh HUAc94320, M-2540020, M-2540150, RH-0106, RSD283007, RSD283007, RSD283007, WG2162048 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 171 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Getz, Accent, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 167 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,62 ₴







