
Радіатор охолодження Ford Transit 2.2-2.4TDCi 06-14, NRF 53742
4 650,10 ₴
- В наявності
- Код: 53742
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Transit 2.2-2.4TDCi 06-14, NRF 53742. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53742
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53742 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53742 |
| Кросс-номери | 017-017-0053, 090104N, 10-26751-SX, 104642, 110.142, 110.142/A, 13.42106, 1370865, 1371296, 1383315, 18002404, 232200, 32873, 350213131800, 350213143600, 350213173900, 69225, 6C118005AB, 6C118005AC, 6C118005AD, 701606, 8145502, CR 1361 000P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 672 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 388 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650,10 ₴










