
Радіатор пічки Nissan Navara/Patfinder 2.5/3.0 05-, NRF 54351
5 106,13 ₴
- В наявності
- Код: 54351
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Nissan Navara/Patfinder 2.5/3.0 05-, NRF 54351. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54351
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54351 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54351 |
| Кросс-номери | 0621.3001, 079005N, 13006373, 1760-0826, 27140EB01A, 360725, 72209, 811549, 94102, AH 232 000S, DN6373, M-2190610, WG2162104, WG2180111 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 240 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 240 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 143 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 106,13 ₴






