
Радіатор охолодження VW Golf/Caddy 1.2TSI 10-, NRF 53139
3 764,31 ₴
- В наявності
- Код: 53139
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Golf/Caddy 1.2TSI 10-, NRF 53139. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53139
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53139 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VAN VI Variant (AJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSi 105 л.с. | 2009–2014 |
| VW — GOLF VI (5K1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2013 |
| VW — GOLF VI кабрио (517) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–2013 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — TOURAN VAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53139 |
| Кросс-номери | 003-017-0041, 0110.3164, 030M55, 037-017-0093, 040019N, 102.147, 102.147/A, 10-26435-SX, 105583, 1550158, 1740-0546, 1K0121251CL, 1K0121251CL, 1K0121251CL, 32528, 354245, 356945, 58002289, 65295, 735280, AD322R013, BSG 90-520-031, CR 1899 000S, DCM3462 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Touran, Jetta, Octavia, A3, Golf, Yeti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 652 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 764,31 ₴





