
Радіатор кондиціонера Renault Clio 1.5 dCi 01-05, NRF 35544
3 100,16 ₴
- В наявності
- Код: 35544
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Clio 1.5 dCi 01-05, NRF 35544. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35544
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35544 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (B/CB03) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35544 |
| Кросс-номери | 35544, 43005315, 7700436062, 817602 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100,16 ₴





