
Радіатор кондиціонера Mitsubishi Pajero 3.2D 06-, NRF 350049
6 300,08 ₴
- В наявності
- Код: 350049
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Mitsubishi Pajero 3.2D 06-, NRF 350049. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350049
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350049 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350049 |
| Кросс-номери | 033-016-0017, 142033N, 32005231, 350635, 357760, 43463, 667307, 7812A156, 7812A210, 7812A223, 822620, 940166, 940473, AC 534 000S, C12468, CCS-MS-013, CF20256, DCC1714, DCN45009, LRAC 11189, M-7180420, MT5231D, WG2160505 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 608 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 608 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 478 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300,08 ₴










