
Радіатор інтеркулера VW Touareg 2.5/5.0TDI 02-10, NRF 30286
5 705,37 ₴
- В наявності
- Код: 30286
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера VW Touareg 2.5/5.0TDI 02-10, NRF 30286. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30286
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30286 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30286 |
| Кросс-номери | 003-018-0010, 047007N, 0710.3120, 103948, 10-40074-SX, 1558212, 1780-0002, 344740, 351319200723, 58004234, 702.048, 7750082, 7L0145803A, 7L0145803A, 7L0145803E, 7L0145803E, 7L6145803E, 7L6145803E, 818814, 9551108300, 96688, BSG 90-535-020, CI 77 000P |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 288 мм |
| Ширина ядра радіатора | 277 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 288 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 277 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 705,37 ₴






