Радіатор кондиціонера MB Vito (W638) -03, NRF 35305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35305 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (638/2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 (638.214, 638.294) 129 л.с. | 1997–2003 |
| V 200 CDI (638.294) 102 л.с. | 1999–2003 |
| V 220 CDI (638.294) 122 л.с. | 1999–2003 |
| V 230 (638.234, 638.294) 143 л.с. | 1996–2003 |
| V 230 TD (638.274) 98 л.с. | 1996–2003 |
| V 280 (638.244, 638.294) 174 л.с. | 1997–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.194) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.164) 79 л.с. | 1996–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.194) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 TD 2.3 (638.174) 98 л.с. | 1996–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.194) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 2.0 (638.114, 638.194) 129 л.с. | 1996–2003 |
| 114 2.3 (638.134, 638.194) 143 л.с. | 1996–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.094) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.064) 79 л.с. | 1997–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.094) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 D 2.3 (638.074) 98 л.с. | 1997–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.094) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 (638.014, 638.094) 129 л.с. | 1997–2003 |
| 114 2.3 (638.034, 638.094) 143 л.с. | 1997–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35305 |
| Кросс-номери | 001-60-00852, 02.40.226, 0221090, 054-016-0020, 0806.2009, 101563, 10-45068-SX, 134910N, 260427, 30005220, 350203283000, 350203903000, 381200, 448C0046, 53701, 6388350170, 667236, 717B25, 817011, 8880400153, 94226, A6388350170, AC 212 000P, AC 212 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 538 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 193,92 ₴




