
Радіатор кондиціонера Subaru Forester III 2.0/2.5 08-, NRF 35855
4 624,92 ₴
- В наявності
- Код: 35855
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Subaru Forester III 2.0/2.5 08-, NRF 35855. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35855
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35855 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SH9) 230 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D AWD 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 X 150 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 i AWD 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 AWD (GP7) 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 F 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD (GHE) 230 л.с. | 2008–2011 |
| 2.5 i WRX STI 301 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 114 л.с. | 2012–2016 |
| 2.0 AWD (GJ7) 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 AWD 230 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 WRX STI AWD 301 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — XV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35855 |
| Кросс-номери | 049-016-0010, 10-45718-SX, 105550, 1770-0260, 261375, 350203084003, 350203657000, 350203998000, 352015N, 389500, 43427, 448C0322, 51005077, 5421-9801, 73210FG000, 73210SC000, 73210SC001, 73210SC002, 73210SC010, 73210SC011, 73210SC012, 7800296, 940257 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 314 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, XV, Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 624,92 ₴






